Šiauliai - Lazertronas - Lazerių Žaidimas
 • lazer game crew
  grass
  cloud
  cloud
  cloud
  cloud
  Itin nuotaikingas žaidimas
  bet kokio amžiaus žaidėjams
  ...ir nerealiai daug galimybių!
 • gameplay
  Surink svajonių komandą!
  ...ir pakviesk draugus į iššūkį!
 • ganeokay
 • Žaidimas lazeriais

  Žaidimas
  lazeriais

  Mėgstate aktyvų poilsį, o gal esate šaudyklių gerbėjas ir slapčia svajojate atsidurti galingojo Rembo kailyje? Tada žaidimas lazeriais kaip tik jums! Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą. Gerų emocijų bomba ir puikiai praleistas laikas garantuotas!Plačiau
 • Gimtadieniams ir kitoms šventėms

  Gimtadieniams ir
  kitoms šventėms

  Norisi, kad visos šventės suteiktų gražių prisiminimų ir gerų emocijų, taigi, jei jums atsibodo įprasti pasisėdėjimai, tai pats laikas į rankas paimti lazerinį ginklą - adrenalino ir naujų potyrių kupina pramoga neabejotinai įsirėš jums ir jūsų draugams į atmintį. Patikėkite, tokio gimtadienio ilgai neužmiršit!Plačiau
 • Saugumas ir tikslumas

  Saugumas
  ir tikslumas

  Nesvarbu jums dešimt ar šešiasdešimt, nesvarbu esate bibliotekininkas ar profesionalus karys, Lazertronas tinka visiems. Tai saugus ir smagus žaidimas, kuriam nereikia specialių sugebėjimų ar fizinio pasiruošimo, tačiau neišdildomi įspūdžiai neaplenks nė vieno.Plačiau

Žaidimas lazeriais

Žaidimas lazeriais yra aktyvi pramoga itin mėgstama visų energingo laisvalaikio mėgėjų. Kviečiami visi norintys patirti dar nepatirtą ir pažaisti dar nežaistą – nedvejokite norėdami nuostabiai praleisti laiką! Ieškote būdų, kaip turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį su draugais? Lazerių erdvė Lazertronas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aktyvų ir įdomų poilsį.

Norite išbandyti savo komandinius sugebėjimus ir pasinerti į jaudinantį žaidimo sūkurį? Rinkitės Lazertroną laisvalaikiui ir mėgaukitės aktyviu komandiniu žaidimu draugų būryje. Norite aštresnių pojūčių ir stipresnių emocijų? Žaidimų aikštelėje Jūsų laukia dūmų, lazerių ir šviesos efektai, kurie itin pagyvins žaidimą ir kiekvienas žaidėjas pajus kupiną adrenalino ir azarto žaidimo dvasią. Po šios aktyvios pramogos tikrai pasikrausite teigiamų emocijų ir gero nusiteikimo.

Mėgstate veikti aktyviai ir leisti laisvalaikį prasmingai? Lazerių žaidimas Lazertronas – puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems patinka aktyvios pramogos. Pasikvieskite savo draugus nepamirštamoms akimirkoms ir įspūdžiams!

Lazerių erdvė

Žaidimas lazeriais nakties metu

Kartais atrodo, kad atšalus orams, žiemos miegu užmiega ne tik meškutės, bet ir vakaro pramogos. Bet tik ne dabar! Mielieji, šiuo tamsiuoju sezonu jums daugiau niekada nekils klausimas: „O ką veikti?“, nes pristatome nepakartojamą, adrenalino ir energijos kokteilį, šaudymą lazeriu – Lazertroną.

Skamba kaip iš gero fantastikos filmo apie ateities robotus ir nepakartojamus nuotykius? O gal kada nors žaisdami kompiuterinį šaudyklės žaidimą, slapčia svajojote patekti į jį? Jei taip, sveiki atvykę į Lazertroną! Tai lazerių žaidimas, kurio metu jūs su draugais ar artimaisiais galėsite išbandyti savo strateginius ir komandinio žaidimo sugebėjimus. Akies taiklumas, greita reakcija ir gerai apgalvoti taktiniai ėjimai jums garantuos pergalę.

Štai tokios aktyvios pramogos naktį – daug adrenalino, daug įspūdžių ir daug emocijų. Beje, reikia pripažinti, kad toks laisvalaikio praleidimo būdas bus tikra staigmena jūsų draugams. Tai jie dar labai ilgai atsimins. Kas sakė, kad laisvalaikis naktį yra ramus pasisėdėjimas prie kavutės puodelio ar vyno taurės? Čiumpam ginklus ir marš į kovos lauką, nes čia pramogos vyksta visą parą!

Ateik pažaisti!

Žaidimo vieta

Vilniaus g. 204, Šiauliai

Kontaktai

Tel. +370 608 80410

Žaidimai organizuojami visą parą, tačiau būname vietoje tik, kai yra užsakymų.

Palikite žinutę