Gimtadieniams ir kitoms šventėms - Lazertronas - Lazerių Žaidimas
 • lazer game crew
  grass
  cloud
  cloud
  cloud
  cloud
  Itin nuotaikingas žaidimas
  bet kokio amžiaus žaidėjams
  ...ir nerealiai daug galimybių!
 • gameplay
  Surink svajonių komandą!
  ...ir pakviesk draugus į iššūkį!
 • ganeokay
 • Žaidimas lazeriais

  Žaidimas
  lazeriais

  Mėgstate aktyvų poilsį, o gal esate šaudyklių gerbėjas ir slapčia svajojate atsidurti galingojo Rembo kailyje? Tada žaidimas lazeriais kaip tik jums! Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą. Gerų emocijų bomba ir puikiai praleistas laikas garantuotas!Plačiau
 • Gimtadieniams ir kitoms šventėms

  Gimtadieniams ir
  kitoms šventėms

  Norisi, kad visos šventės suteiktų gražių prisiminimų ir gerų emocijų, taigi, jei jums atsibodo įprasti pasisėdėjimai, tai pats laikas į rankas paimti lazerinį ginklą - adrenalino ir naujų potyrių kupina pramoga neabejotinai įsirėš jums ir jūsų draugams į atmintį. Patikėkite, tokio gimtadienio ilgai neužmiršit!Plačiau
 • Saugumas ir tikslumas

  Saugumas
  ir tikslumas

  Nesvarbu jums dešimt ar šešiasdešimt, nesvarbu esate bibliotekininkas ar profesionalus karys, Lazertronas tinka visiems. Tai saugus ir smagus žaidimas, kuriam nereikia specialių sugebėjimų ar fizinio pasiruošimo, tačiau neišdildomi įspūdžiai neaplenks nė vieno.Plačiau

Gimtadieniams ir kitoms šventėms

Gimimo diena yra šventė, kuomet norisi išbandyti nauja ir pasikrauti kuo daugiau teigiamų emocijų. Vis dažniau šaunios gimtadienio dovanų idėjos tampa tos, kurios susijusios ne su daiktais, o su puikiais įspūdžiai ir geromis emocijomis. Tai dažniausiai būna įvairios netikėtos dovanos, aktyvios pramogos ar kiti potyriai. Ieškote gimtadienio dovanos? Rinkitės mūsų siūlomą pramogą ir tikrai nesigailėsite. Vaiko gimtadienis prabėgs smagiai ir visi svečiai liks patenkinti ir kupini teigiamų emocijų.

Vaiko gimtadienis

Tokios dovanų idėjos kaip žaidimas lazeriais labai mėgiamos vaikų gimtadienio proga. Ieškote puikios pramogos vaikamsŠaudymas lazeriu kaip tik Jums. Vaikai labai mėgsta šį žaidimą, nes gali pasijusti tikrais kovotojais. Jiems patinka tai, kad čia jie gali pasirinkti skirtingus ginklus, yra atsakingi už save ir savo komandą. Labai smagu tai, kad šis žaidimas yra paprastas ir saugus, o vaikai jį žaidžia pasimėgaudami.

Manote, kad visos dovanų idėjos išbandytos? Atvykite pas mus ir švęskite gimtadienį Lazertrone. Mes užtikriname, kad ši dovana vaikui bus tikrai įsimintina, o šventės svečiai pasikraus teigiamų emocijų bei neišdildomų įspūdžių.

Gimtadienio kvietimas šventės dalyviams

Beje, šalia lazerių erdvės esančiame poilsio kambaryje, galite atsigaivinti savo gėrimais ir drąsiai atsinešti savo maistą bei tortą ar užsisakyti picas į Lazertroną (Pizza Express suteikia 15% nuolaidą Lazertrono klientams Kaune ir Klaipėdoje).

 

Mergvakariams ir bernvakariams

Norite surengti mergvakarį, kokiame būsima nuotaka dar niekada nedalyvavo? Atsisakykite tradicinių klaidžiojimų po miestą ir vaikinų telefonų numerių kaulijimo, geriau atvykite į Lazertrono aikštelę ir išbandykite savo jėgas. Kuomet linksma vyrų kompanija organizuoja paskutinį viengungišką vakarą, dažniausiai prisigalvoja kalnus įvairiausių pramogų ir atrakcijų. Labai dažnai į šį sąrašą papuola ir Lazertrono žaidimas. Ši aktyvi pramoga yra puikus būdas pasilinksminti originaliai ir aktyviai!

Įmonėms vakarėliams

Savo produktyvia veikla besirūpinančios įmonės nuolat motyvuoja savo darbuotojus ir organizuoja įvairias veiklas neformalioje aplinkoje, kurios sukurtų glaudesnius ryšius tarp darbuotojų ir ugdytų juose norą siekti geriausių rezultatų. Vietoj ilgų paskaitų ir seminarų, puiki galimybė išmokti dirbti kartu ir siekti bendrų tikslų - Lazertrono aikštelė. Šiuolaikiškos įmonės dažnai renkasi šį būdą, nes tai unikali galimybė mokytis ir pažinti savo darbuotojus. Karo lauke kaip niekur kitur atsiskleidžia žmonių gebėjimai,savybės ir komandinis darbas. Nuolat tobulėjančių įmonių vadovai pripažįsta, jog toks aktyvus poilsis yra puikus sprendimas, suteikiantis galimybę darbuotojams atitrūkti nuo darbų, tačiau kartu ir užmegzti glaudesnius ryšius bei išmokti labiau pasitikėti savo komandos nariais.

Ateik pažaisti!

Žaidimo vieta

Varnių g. 48B, Kaunas

Kontaktai

Tel. +370 607 79780 (Kaunas)
Tel. +370 684 22026 (Klaipėda)
Tel. +370 608 80410 (Šiauliai)

Žaidimai organizuojami visą parą, tačiau būname vietoje tik, kai yra užsakymų. Kaip rasti?

Palikite žinutę