D.U.K. - Lazertronas - Lazerių Žaidimas
 • lazer game crew
  grass
  cloud
  cloud
  cloud
  cloud
  Itin nuotaikingas žaidimas
  bet kokio amžiaus žaidėjams
  ...ir nerealiai daug galimybių!
 • gameplay
  Surink svajonių komandą!
  ...ir pakviesk draugus į iššūkį!
 • ganeokay
 • Žaidimas lazeriais

  Žaidimas
  lazeriais

  Mėgstate aktyvų poilsį, o gal esate šaudyklių gerbėjas ir slapčia svajojate atsidurti galingojo Rembo kailyje? Tada žaidimas lazeriais kaip tik jums! Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą. Gerų emocijų bomba ir puikiai praleistas laikas garantuotas!Plačiau
 • Gimtadieniams ir kitoms šventėms

  Gimtadieniams ir
  kitoms šventėms

  Norisi, kad visos šventės suteiktų gražių prisiminimų ir gerų emocijų, taigi, jei jums atsibodo įprasti pasisėdėjimai, tai pats laikas į rankas paimti lazerinį ginklą - adrenalino ir naujų potyrių kupina pramoga neabejotinai įsirėš jums ir jūsų draugams į atmintį. Patikėkite, tokio gimtadienio ilgai neužmiršit!Plačiau
 • Saugumas ir tikslumas

  Saugumas
  ir tikslumas

  Nesvarbu jums dešimt ar šešiasdešimt, nesvarbu esate bibliotekininkas ar profesionalus karys, Lazertronas tinka visiems. Tai saugus ir smagus žaidimas, kuriam nereikia specialių sugebėjimų ar fizinio pasiruošimo, tačiau neišdildomi įspūdžiai neaplenks nė vieno.Plačiau

D.U.K.

Kas yra Lazertronas?

Lazertronas yra išskirtinė aktyvi pramoga, kurioje lazeriniais šautuvais ginkluotos komandos bando viena kitą įveikti prie skirtingų aplinkos sąlygų ir žaidimo nustatymų.

Kiek žmonių gali žaisti Lazertrone?

Lazertrone Klaipėdoje vienu metu daugiausia gali žaisti 20 žaidėjų, Kaune -12, o Šiauliuose - 10 žaidėjų. Kai žaidėjų yra daugiau, sudarome kelias komandas, o žaidžia dvi. Žaidimas yra greitas ir dinamiškas, tad nežaidžiantiems žaidėjams nereikia ilgai laukti.

Kokia turi būti apranga?

Apranga gali būti paprasta kasdieniška – lazerių erdvė yra švari ir tvarkinga. Siūlytume patogią avalynę, o merginoms nerekomenduojame aukštakulnių :)

Ar reikia rezervuoti žaidimą iš anksto?

Taip, tai yra būtina, kadangi vietoje būname tik esant užsakymams. Rezervuokite žaidimą naudodamiesi Lazertrono rezervacijos sistema arba skambindami nurodytu kontaktiniu telefonu savo mieste.

Ar reikia palikti užstatą?

Rezervacijos sistemoje reikalingas išankstinis mokėjimas. Jeigu norėtumėte rezervuotis laiką paliekant tik dalį sumos, reikėtų atvykti pas mus į žaidimo erdvė kai vyksta užsiėmimai.

Ar yra atskira patalpa, kurioje būtų galima pasivaišinti tortu, picomis ar atsigerti?

Taip, turime atskirą poilsio kambarį, kuris yra skirtas tik Jums, o maistą ir gėrimus galite drąsiai atsinešti savo. Pasibaigus lazerių žaidimui suteikiame papildomas 30 min., kurias galite panaudoti savo nuožiūra (labai prašytume netrukti ilgiau).

Nuo kelių metų tinka Lazertronas?

Rekomenduojame nuo 7 metų.

Ar žaidimas yra saugus?

Taip! Kliūtys lazerių erdvėje yra pripučiamos ir minkštos, tad tikimybė susižeisti yra itin maža. Šautuvai turi papildomas apsaugas, o pats žaidimas vyksta infraraudonųjų spindulių pagalba – jie yra nematomi ir nekenksmingi.

Kaip žinoti, kada „pašovė“?

Lazeriniame šautuve yra įmontuoti garsiakalbiai, kurie praneša apie sužeidimą. Kartu šautuve yra langelis, kuriame žaidėjai mato, kiek liko gyvybių, ir daviklis, kuris, „pašovus“ žaidėją, sumirksi.

Ateik pažaisti!

Žaidimo vieta

Varnių g. 48B, Kaunas

Kontaktai

Tel. +370 607 79780 (Kaunas)
Tel. +370 684 22026 (Klaipėda)
Tel. +370 608 80410 (Šiauliai)

Žaidimai organizuojami visą parą, tačiau būname vietoje tik, kai yra užsakymų. Kaip rasti?

Palikite žinutę