Gimtadieniams ir kitoms šventėms - Lazertronas - Lazerių Žaidimas
 • lazer game crew
  grass
  cloud
  cloud
  cloud
  cloud
  Itin nuotaikingas žaidimas
  bet kokio amžiaus žaidėjams
  ...ir nerealiai daug galimybių!
 • gameplay
  Surink svajonių komandą!
  ...ir pakviesk draugus į iššūkį!
 • ganeokay
 • Žaidimas lazeriais

  Žaidimas
  lazeriais

  Mėgstate aktyvų poilsį, o gal esate šaudyklių gerbėjas ir slapčia svajojate atsidurti galingojo Rembo kailyje? Tada žaidimas lazeriais kaip tik jums! Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą. Gerų emocijų bomba ir puikiai praleistas laikas garantuotas!Plačiau
 • Gimtadieniams ir kitoms šventėms

  Gimtadieniams ir
  kitoms šventėms

  Norisi, kad visos šventės suteiktų gražių prisiminimų ir gerų emocijų, taigi, jei jums atsibodo įprasti pasisėdėjimai, tai pats laikas į rankas paimti lazerinį ginklą - adrenalino ir naujų potyrių kupina pramoga neabejotinai įsirėš jums ir jūsų draugams į atmintį. Patikėkite, tokio gimtadienio ilgai neužmiršit!Plačiau
 • Saugumas ir tikslumas

  Saugumas
  ir tikslumas

  Nesvarbu jums dešimt ar šešiasdešimt, nesvarbu esate bibliotekininkas ar profesionalus karys, Lazertronas tinka visiems. Tai saugus ir smagus žaidimas, kuriam nereikia specialių sugebėjimų ar fizinio pasiruošimo, tačiau neišdildomi įspūdžiai neaplenks nė vieno.Plačiau

Gimtadieniams ir kitoms šventėms

Ieškote dovanos draugui, mėgstančiam aktyvias pramogas? O gal artėja vaiko gimtadienis? Išbandykite Lazertroną!

Žaidimas lazeriais – vaikų itin mėgstama pramoga, puikiai tinkanti ir suaugusiems! Čia visi gali pasijusti tikrais kovotojais ir strategais, nes kiekvienas žaidime atsakingas ne tik už save, bet ir už savo komandą.

Per gimtadienius ir kitas šventes norisi išbandyti ką nors nauja, pasikrauti teigiamų emocijų ir pabūti su artimiausiais draugais ar šeima. Todėl maloniausia gauti ir dovanoti ne daiktus, o gerus įspūdžius, emocijas, naujus potyrius ir malonius prisiminimus.

Vaiko gimtadienis

Manote, kad visos dovanų idėjos išbandytos? Tikrai ne, jei dar nebuvote Lazertrone! Šventė jame tikrai bus smagi, aktyvi ir labai įdomi. Be to, lazerių žaidimas Lazertronas yra paprastas ir visiškai saugus.

Rinkitės Lazertroną ir pasikraukite teigiamų emocijų per gimtadienį ar bet kurią kitą šventę. Pakvieskite draugus į lazerių mūšį!

Gimtadienio kvietimas šventės dalyviams

Užkandžiai ir maistas

Šalia lazerių erdvės esančiame poilsio kambaryje galite drąsiai atsinešti savo maistą, gėrimus ar tortą.

Visiems Lazertrono klientams 30 min. poilsio kambaryje – nemokama!

Picų nuolaidą Kaunas 10% - BZZ PICA

Mergvakariams ir bernvakariams

Ieškote idėjų mergvakariui ar norite surengti vakarėlį, kokiame būsima nuotaka dar niekada nedalyvavo? O gal organizuojant bernvakario pramogas pritrūkote idėjų, kaip paįvairinti paskutinį viengungišką draugo vakarą? Atsisakykite pabodusių klaidžiojimų mieste ir telefonų numerių kaulijimo – geriau atvykite į Lazertroną ir praleiskite vakarą aktyviai, įdomiai ir originaliai!

Įmonių vakarėliams

Produktyvia veikla besirūpinančios įmonės nuolat motyvuoja savo darbuotojus ir organizuoja įvairias veiklas neformalioje aplinkoje, kad sukurtų glaudesnius ryšius tarp darbuotojų ir ugdytų juose norą siekti geriausių rezultatų. Vienas iš būdų išmokti dirbti kartu ir siekti bendro tikslo yra Lazertrono aikštelė.

Dažnai laisvalaikis kartu suburia komandą labiau už bet kokias paskaitas ar seminarus. Todėl žaidimas lazeriais – puikus teambuilding‘o užsiėmimas, suteikiantis galimybę trumpam atitrūkti nuo darbų, užmegzti glaudesnius ryšius ir išmokti labiau pasitikėti savo komandos nariais.

Įmonių vakarėliai

Ateik pažaisti!

Žaidimo vieta

Varnių g. 48B, Kaunas

Kontaktai

Tel. +370 607 79780 (Kaunas)
Tel. +370 684 22026 (Klaipėda)
Tel. +370 608 80410 (Šiauliai)

Žaidimai organizuojami visą parą, tačiau būname vietoje tik, kai yra užsakymų. Kaip rasti?

Palikite žinutę