Saugumas - Lazertronas - Lazerių Žaidimas
 • lazer game crew
  grass
  cloud
  cloud
  cloud
  cloud
  Itin nuotaikingas žaidimas
  bet kokio amžiaus žaidėjams
  ...ir nerealiai daug galimybių!
 • gameplay
  Surink svajonių komandą!
  ...ir pakviesk draugus į iššūkį!
 • ganeokay
 • Žaidimas lazeriais

  Žaidimas
  lazeriais

  Mėgstate aktyvų poilsį, o gal esate šaudyklių gerbėjas ir slapčia svajojate atsidurti galingojo Rembo kailyje? Tada žaidimas lazeriais kaip tik jums! Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą. Gerų emocijų bomba ir puikiai praleistas laikas garantuotas!Plačiau
 • Gimtadieniams ir kitoms šventėms

  Gimtadieniams ir
  kitoms šventėms

  Norisi, kad visos šventės suteiktų gražių prisiminimų ir gerų emocijų, taigi, jei jums atsibodo įprasti pasisėdėjimai, tai pats laikas į rankas paimti lazerinį ginklą - adrenalino ir naujų potyrių kupina pramoga neabejotinai įsirėš jums ir jūsų draugams į atmintį. Patikėkite, tokio gimtadienio ilgai neužmiršit!Plačiau
 • Saugumas ir tikslumas

  Saugumas
  ir tikslumas

  Nesvarbu jums dešimt ar šešiasdešimt, nesvarbu esate bibliotekininkas ar profesionalus karys, Lazertronas tinka visiems. Tai saugus ir smagus žaidimas, kuriam nereikia specialių sugebėjimų ar fizinio pasiruošimo, tačiau neišdildomi įspūdžiai neaplenks nė vieno.Plačiau

Saugumas

Galimybių pasas:

Lazertrono pramoga galima tik dalyviams turintiems galimybių pasą. Galimybių paso nereikia žaidėjams iki 16 metų, o vyresnių dalyvių prašome su savimi turėti GP arba kitą tai įrodantį dokumentą. Geras žaidėjas – sveikas žaidėjas. Vadovaujamės šiuo šūkiu ir prašome nukelti žaidimą, jei prastai pasijutot. Kad būtumėt saugūs mūsų patalpose, po kiekvieno žaidimo dezinfekuojame visą įrangą bei poilsio zonos paviršius. Akyla, lazerio išlavinta akimi pastebim kiekvieną, kuris bando prasmukti į Lazertrono patalpas nenusidezinfekavęs rankų. Deja, su lazeriniu ginklu viruso neįveiksim, todėl periodiškai dezinfekuojam žaidimo erdves.

Kitos taisyklės saugumui užtikrinti:

Ne paslaptis, kad daugelis komandinių šaudyklinių žaidimų dovanoja ne tik gerus prisiminimus, bet ir papuošia kūną nubrozdinimais ir mėlynėmis, kurios apie žaidimą primena dar kelias savaites. Tačiau žaisdami Lazertroną galite būti visiškai ramūs. Ir nors komandinis šaudymas lazeriais skamba grėsmingai, šis žaidimas ne pavojingesnis už Monopolį!

Jei į jus pataiko, o jūs nebeturite gyvybių, daviklis užsidega raudonai ir perspėja, kad privalote pasitraukti iš žaidimo. Štai ir viskas – visiškai neskausminga!

Lazeriniai šautuvai neturi jokių kulkų ar specialių užtaisų, kurie gali užgauti ar sužeisti. Jie yra lengvi ir patogūs, todėl net ir mažiausiems žaidėjams nekyla keblumų laikyti lazerinį šautuvą rankose.

Lazertronui žaisti reikalinga įranga yra lazerinis šautuvas ir davikliukas, kurį žaidėjai užsideda ant galvos. Ši įranga yra lengva, belaidė ir interaktyvi bei nuolat reaguoja į vykstantį žaidimą.

Beje, norintiems žaisti Lazertroną nereikia jokios specialios aprangos, kuri paprastai būna sunki ir ne visada patogi. Čia puikiai tinka jūsų mėgstami drabužiai – svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir niekas nevaržytų judesių. Be to, lazerių erdvė yra sudaryta iš minkštų pripučiamų kliūčių, todėl net ir atsitrenkus neskauda.

Lazertronas yra saugus, paprastas ir tinkantis visiems! Nors žaidimas reikalauja tikslumo, baimintis, kad nesate gimęs snaiperiu, neverta! Ant kiekvieno lazerinio šautuvo yra specialus taikiklis, padedantis lengviau nusitaikyti.

Būtent dėl paprastumo, saugumo ir to, kad nereikalauja papildomų įgūdžių, lazerių žaidimai yra pamėgti ir mažų ir didelių visame pasaulyje!

Ateik pažaisti!

Žaidimo vieta

Varnių g. 48B, Kaunas

Kontaktai

Tel. +370 607 79780 (Kaunas)
Tel. +370 684 22026 (Klaipėda)
Tel. +370 608 80410 (Šiauliai)

Žaidimai organizuojami visą parą, tačiau būname vietoje tik, kai yra užsakymų. Kaip rasti?

Palikite žinutę